מה המחיר של מטיל מגנזיום? מהם אזורי הייצור העיקריים של מטילי מגנזיום ביתיים?
השאר הודעה
מה המחיר של מטיל מגנזיום?
טוהר גבוה מפעל 99.9% 99.95% 99.98% 99.99% מגנזיום טהורסגסוגת מגנזיום עם המחיר הטוב ביותר




| סיכום שוק מגנזיום מתכת ב -3 ביולי | |||||||
| סיכום שוק מגנזיום מתכת: יחידת מחיר: יואן/טון | |||||||
| מגוון | מִפרָט | ציטוט כולל מס | קום ונפילה | מחיר עסקה | קום ונפילה | מָקוֹר | הֶעָרָה |
| מגנזיום | MG99.9% | 16200-16300 | -- | 16150-16200 | -- | שאנשי | מזומנים כולל מס, נשלח ללא כבישה ואריזה |
| מגנזיום | MG99.9% | 16400-16500 | -- | 16350-16400 | -- | יונצ'נג | מזומנים כולל מס, נשלח ללא כבישה ואריזה |
| מגנזיום | MG99.9% | 16400-16500 | -- | 16350-16400 | -- | וונשי | מזומנים כולל מס, נשלח ללא כבישה ואריזה |
| מגנזיום | MG99.9% | 16250 | -- | 16200 | -- | טאיואן | מזומנים כולל מס, נשלח ללא כבישה ואריזה |
| מגנזיום | MG99.9% | 16200-16300 | -- | 16150-16200 | -- | נינגקסיה | מזומנים כולל מס, נשלח ללא כבישה ואריזה |
| מגנזיום | MG99.95% | 16600-16700 | -- | 16550-16600 | -- | שאנשי | מזומנים כולל מס, נשלח ללא כבישה ואריזה |
| מגנזיום | MG99.95% | 16500-16600 | -- | 16450-16500 | -- | שאנשי | מזומנים כולל מס, נשלח ללא כבישה ואריזה |
| מגנזיום | MG99.99% | 25000-26000 | -- | 25000-26000 | -- | שאנשי | מזומנים כולל מס |
| סיכום ייצוא מגנזיום מטיל: יחידת מחיר: דולר ארה"ב/טון | |||||||
| מגוון | מִפרָט | הצעת מחיר לייצוא | לְהַגדִיל | עסקת מיינסטרים | לְהַגדִיל | הֶעָרָה | |
| מגנזיום | MG99.9% | 2290-2300 | -- | 2290-2300 | -- | טיאנג'ין פוב, אין כבישה | |
| הערה: הציטוט מיועד להפניה רק . | |||||||
| סיכום שוק אבקת מגנזיום: יחידת מחיר: יואן/טון | |||||||
| מוּצָר | מִפרָט | הצעות מחיר למיינסטרים של היצרנים | קום ונפילה | מחיר עסקה מיינסטרימי | קום ונפילה | הֶעָרָה | |
| אבקת מגנזיום | 20-80 רשת | 17500-17600 | -- | 17500 | -- | מזומנים שאנשי כולל מס | |
| אבקת מגנזיום | 20-80 רשת | 17500-17600 | -- | 17500 | -- | Henan Cash כולל מיסוי לשעבר מפעיל | |
| סיכום שוק סגסוגת מגנזיום: יחידת מחיר: יואן/טון | |||||||
| מוּצָר | מִפרָט | הצעות מחיר למיינסטרים של היצרנים | קום ונפילה | מחיר עסקה מיינסטרימי | קום ונפילה | הֶעָרָה | |
| סגסוגת מגנזיום | AZ91 | 17900-18000 | -- | 17900 | -- | מזומנים שאנשי כולל מס | |
| סגסוגת מגנזיום | AZ31 | 17900-18000 | -- | 17900 | -- | מזומנים שאנשי כולל מס | |
| סגסוגת מגנזיום | AM50 | 17900-18000 | -- | 17900 | -- | מזומנים שאנשי כולל מס | |
| סגסוגת מגנזיום | AM60 | 17900-18000 | -- | 17900 | -- | מזומנים שאנשי כולל מס | |
| הערה: המחירים לעיל מיועדים להתייחסות רק . ארגונים יכולים לקבוע מחירים בהתאם לנסיבות שלהם . | |||||||
מהם אזורי הייצור העיקריים של מטילי מגנזיום מקומיים?
1. מחוז יונאן
מחוז יונאן הוא אחד מאזורי הייצור העיקריים של מגנזיום מתכת מגנזיום בסין . האזור עשיר במפקדות מינרליות ויש לו עתודות גדולות של משאבי מגנזיום . אזורי הייצור העיקריים של המגנזיום במחוז יונאן כוללים את העיר קונמינג, עיר יוקסי, קוקסיונג 'יו -ים. משאבים .
2. מחוז סצ'ואן
מחוז סצ'ואן הוא גם אחד מאזורי הייצור העיקריים של מתכת מגנזיום בסין . באזור יש משאבי מגנזיום עשירים ומערכת תעשיית מגנזיום שלמה יחסית {}}} אזורי הייצור העיקריים של מגנזיום במחוז סיצ'ואן כוללים את העיר יבינים, העיר גאנגואן, העיר צ'נגדודו ומקומות אחרים, שביניהם עיר המגדלה מרבית מגנזיון של ימיה מגנזיון. מחוז .
מפרט מטיל מגנזיום
|
יִעוּד |
קומפוזיציות כימיות % |
|||||||||||
|
מ"ג גדול או שווה ל |
Fe פחות או שווה ל |
Si פחות או שווה ל |
Ni פחות או שווה ל |
Cu פחות או שווה ל |
אל פחות או שווה ל |
Mn פחות או שווה ל |
Ti פחות או שווה ל |
PB פחות או שווה ל |
Sn פחות או שווה ל |
Zn פחות או שווה ל |
אַחֵר |
|
|
MG9999 |
99.99 |
0.002 |
0.002 |
0.0003 |
0.002 |
0.002 |
0.002 |
0.0005 |
0.001 |
0.002 |
0.003 |
- |
|
MG9998 |
99.98 |
0.002 |
0.003 |
0.0005 |
0.004 |
0.004 |
0.002 |
0.001 |
0.001 |
0.004 |
0.004 |
- |
|
MG9995 א |
99.95 |
0.003 |
0.006 |
0.001 |
0.002 |
0.008 |
0.006 |
- |
0.005 |
0.005 |
0.005 |
0.005 |
|
MG9995 ב |
99.95 |
0.005 |
0.015 |
0.001 |
0.002 |
0.015 |
0.015 |
- |
0.005 |
0.005 |
0.01 |
0.01 |
|
MG9990 |
99.90 |
0.04 |
0.03 |
0.001 |
0.004 |
0.02 |
0.03 |
- |
- |
- |
- |
0.01 |
|
MG9980 |
99.80 |
0.05 |
0.05 |
0.002 |
0.02 |
0.05 |
0.05 |
- |
- |
- |
- |
0.05 |
|
CD, HG, AS, CR 6+ אלמנט, הספק אינו מבצע ניתוח שגרתי, אלא צריך לפקח על תוכנו, לדרוש Ω (CD+HG+AS+CR) פחות או שווה ל- 0 . 03%. |
||||||||||||
3. אזור אוטונומי מונגוליה פנימי
לאזור האוטונומי המונגוליה הפנימי יש משאבי מגנזיום עשירים יחסית . אזורי הייצור המתכת של המגנזיום באזור מרוכזים בעיקר בעיר באוטו, עיר הוהוט ובמקומות אחרים {}}} תופעת המתכת המגנזיתית באזור מונגוליה האוטונומית היא יחסית, אשר יש השפעה על גנטיות {
4. מחוז שאנשי
מחוז שאאנשי הוא גם אחד מאזורי הייצור המתכת המגנזיום החשובים בסין . באזור יש משאבי מגנזיום עשירים ומערכת ענף מגנזיום שלמה יחסית . אזורי הייצור העיקריים של מגנזיום בפרובינציית שאאנשי כוללים סיטי שיאנג ', סיטי באגג'י, סיטי ווינאן ומקומות אחרים של שיאיאנג, עיר שיאנג' עיר שיאנג '. פלט .
5. גואנגשי ז'ואנג אזור אוטונומי
האזור האוטונומי של גואנגשי ז'ואנג הוא גם אחד מאזורי הייצור העיקריים של מתכת מגנזיום בסין . האזור יש משאבי מגנזיום גדולים ובעל תחרותיות מסוימת בשוק . האזורים העיקריים המייצרים את המגנזיום המייצרים את המקצוע של גואנגשי ז'ואנג, כוללים את גנאונומוס, שביניהם עשירים של גאנומיה, ביניהם עשירים של גנאציון, שמורות .
סיכום: הראשימטיל מגנזיוםייצור אזורים בסין כוללים את מחוז יונאן, מחוז סצ'ואן, אזור אוטונומי מונגוליה פנימי, מחוז שאנשי, אזור אוטונומי של גואנגשי ז'ואנג ומקומות אחרים {}
לְבַקֵרferro-silicon-alloy . comלמידע נוסף על המוצר . אם ברצונך לדעת יותר על מחיר המוצר או שאתה מעוניין לרכוש, אנא שלח דוא"ל לinfo@zaferroalloy.com. נחזור אליך ברגע שנראה את ההודעה שלך .


